Wiele osób mieszkających w Szwecji często pracuje w Norwegii. Dlatego portal MojaNorwegia.pl przygotował specjalną usługę dla pracujących w Norwegii. Teraz w łatwy sposób można rozliczyć podatek z Norwegii . Wystrarczy wypełnić formularz online
Ogłoszenia
Szukaj Szukaj Szukaj

Poszukiwany Specjalista ds. Księgowości

2017-03-15 12:53:24

Region: Cała Szwecja

Dzień Dobry,
Poszukuję Specjalisty ds.Księgowości z dobrą znajomością języka szwedzkiego. Miejsce pracy Kalmar.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu:
rekrutacja1017@mostwanted.pl

Kowal/Ślusarz w Szwecji

2017-03-14 08:04:16

Telefon: +48795997984

Agencja pracy Polvik Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Plusvikar z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem.

Dla swojego klienta firma Polvik Sp. z o. o. aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko Kowala na terenie Szwecji.

OBOWIĄZKI:
Pomiar i przygotowanie różnego rodzaju konstrukcji takich jak: bramy, ogrodzenia, maszty, konstrukcje dachowe, szyny, balustrady itp.

WYMAGANIA:
•komunikatywna znajomość j. angielskiego – warunek konieczny,
•min. 4 lata doświadczenia,
•praca na konstrukcjach i w warsztacie
•umiejętność spawania
•samodzielność w pracy
•mile widziany własny samochód ora prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

•zatrudnienie w oparciu o kontrakt szwedzki,
•atrakcyjne wynagrodzenie,
•możliwość zjazdów do domu,
•możliwość rozwoju i długoterminową współpracę,
•minimum 40h pracy / tygodniowo, możliwość nadgodzin,
•ubezpieczenie zdrowotne,
•zapewniamy płatne zakwaterowanie,

PONADTO :

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem dn@polvik.com

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).
««  start « poprz. 1 nast.  » koniec »»

Wspólna podróż na święta!

Miasto wyjazdu:
Miasto docelowe:
Data wyjazdu:
Pokaż wszystkie połączenia

Ostatnio otrzymali prezenty

Prezent dla Roksana Roksana Prezent dla Roksana Roksana
Prezent dla Damian Nowak Prezent dla Damian Nowak
Prezent dla J. K. Prezent dla J. K.
Polki w Szwecji często szukają dobrego ginekologa. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wizysta u polskiego lekarza. My polecamy dobrego ginekologa w Płocku
Ostatnia wiadomość: 3 dni, 15 godzin temu
  • Radekzwd : Siemanko. Jestem w Szwecji od 3 mc , szukam znajomych do pogadania , spotkania, imprezy czy cokolwiek
  • bogdan33 : witam!
  • Royek22 : Czy jest,tutaj ktos z okolic karlstad ,ewentualnie saffle ?
  • W.M. : Witam wszystkich i zycze milego piatku
  • Magdula76 : Dobry Wieczór, jestem tu , na forum pierwszy raz . :) Do Szwecji przeprowadzam się z końcem kwietnia :)
  • Jerry67 : h
  • YODA : WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE
  • Kierowca34 : Witam
  • Kris1981 : :roll:

Musisz być zalogowany by pisać!

Nowe Grupy

default logoWypad na Weekend w doborowym składzie
(Otwarta dla wszystkich)
Kosmetyka i uroda... logoKosmetyka i uroda...
Muzyka Disco-Polo Live oraz Dance logoMuzyka Disco-Polo Live oraz Dance
Wegetarianie logoWegetarianie
bilery autobusowe Polska Szwecja

Wydarzenia

PonWtoŚroCzwPiąSobNie

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Pogoda

Sztokholm Malmö
-0°

Kurs waluty

1 SEK      0.4463 PLN -0.18 %