Indan
Wiele osób mieszkających w Szwecji często pracuje w Norwegii. Dlatego portal MojaNorwegia.pl przygotował specjalną usługę dla pracujących w Norwegii. Teraz w łatwy sposób można rozliczyć podatek z Norwegii . Wystrarczy wypełnić formularz online
Forum
Witamy, Gość
ProszęLogin albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
ZDROWIE I SPORT (1 wejść) (1) Gość
Idź na dółUlubione: 0
TEMAT: ZDROWIE I SPORT
pablopablo (Użytkownik)
Początkujący
Użytkownik offline Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
ZDROWIE I SPORT 3 Lat, 3 Miesięcy temu  
WITAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH POPRAWĄ ZDROWIA I SYLWETKI

MOJA OFERTA SKIEROWANA JEST DO OSOB, KTÓRE JUŻ TRENUJA, JAK I OSÓB KTÓRE CHCĄ ZACZĄĆ SZYBKO I EFEKTYWNIE ZMIENIAĆ SWOJE CIAŁO – zarówno do młodzieży, kobiet jak i mężczyzn w różnym wieku i z różnymi potrzebami. Nie ważne, czy Twoim celem jest odchudzanie, pozbycie się cellulitu czy nabieranie masy mięśniowej lub poprawa siły i wytrzymałości mięśni, czy zbudowanie żelaznej kondycji i sylwetki, TO JA POMOGĘ CI W JEGO OSIĄGNIĘCIU!!

Moje bogate doświadczenie i wiedzę związaną z aktywnością fizyczną i sportem zdobyłem dzięki 12-letniej pasji jaką jest kulturystyka. Dodatkowo posiadam licencję Instruktora Rekreacji Ruchowej – fitness – ćwiczenia siłowe wydaną przez Ministra właściwego do spraw kultury fizycznej i sportu. Pracowałem jako instruktor i trener personalny w Polsce i Anglii. Obecnie jestem właścicielem siłowni w Polsce.

STARTOWALEM W ZAWODACH KULTURSTYCZNYCH W KATEGORII KULTURYSTYKA KLASYCZNA DO 180CM: OSTROWA MAZOWIECKA 2007R. – 10. MIEJSCE I PLOCK 2010R. – 7. MIEJSCE. MOIM NAJWIĘKSZYM SUKCESEM W INDYWIDUALNYM PROWADZENIU JEST PATRYK BUCZKO. NASZE OSIAGNIECIA TO:

- 26 maja 2011 r. Płock – Strongman Juniorów – debiut – VI miejsce;
- 17 lipca 2011 r. Ciechocinek – Puchar Polski STRONGMAN Juniorów – I miejsce;
- 18 września 2011 r. Aleksandrów Kujawski – eliminacje do MP STRONGMAN Juniorów – II miejsce;
- 7 czerwca 2013 r. Płock – STRONGMAN Juniorów Polska – został V-ce mistrzem.

W 2015 PLANUJĘ PO RAZ KOLEJNY WYSTARTOWAĆ W KULTURYSTYCE KLASYCZNEJ DO 180CM.

Trening i fitness nie jest tylko drogą do lepszego ciała, ale prawidłowo dobrane ćwiczenia dają także komfort w życiu codziennym każdemu i w każdym wieku. Treningi wykształciły we mnie wiele pozytywnych cech oraz przyniosły wiele korzyści, wśród najcenniejszych mogę wymienić: wytrwałe dążenie do celu, systematyczność, silny charakter i wiarę we własne możliwości.

Jednak sam trening to nie wszystko! Równie ważne jest odpowiednie odżywianie, bez którego nawet najlepiej rozpisany trening nie przyniesie pożądanych efektów. Dlatego sam, staram się dobierać niezbędne składniki do mojej diety, by mój organizm odpowiednio się regenerował i miał energię na kolejny dzień!

JAKO TWÓJ TRENER PERSONALNY:
- ułożę specjalnie dla Ciebie plan treningowy
- ułożę racjonalną dietę
- dobiorę odpowiednią suplementację
- sprawię, że nie popełnisz błędów podczas wykonywania ćwiczeń,
- sprawię, że będziesz zmotywowany i nie będziesz nudzić się na treningach,
- zadbam rzetelne wykonywanie planu treningowego,
- zadbam o bezpieczeństwo podczas ćwiczeń,
- zadbam, że trening nie będzie monotonny,
-POMOGĘ CI OSIĄGNĄĆ WYMARZONĄ SYLWETKĘ.

MOŻLIWY KONTAKT MAILOWY: PAWELSTEMPEL82@GMAIL.COM
LUB TELEFONICZNY: +47 985 453 61

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Reklama Google (Gość)

ZDROWIE I SPORT 3 Lat, 3 Miesięcy temu  

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
pre_Marcelina (Użytkownik)
Początkujący
Użytkownik offline Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Odp.:ZDROWIE I SPORT 1 Tydzień, 2 Dni temu  
Wcale nie trzeba bardzo skomplikowanych ćwiczeń czy treningów, żeby trochę poprawić swoją kondycję. Moja siostra od jakiegoś czasu systematycznie skacze na skakance w ramach ćwiczeń i jest zadowolona z efektów, przede wszystkim z utraty tkanki tłuszczowej na nogach. Wpadła na ten pomysł po znalezieniu artykułu o skakaniu na skakance, które odchudza www.kobiety.pl/fit/skakanie-na-skakance-doskonale-cwiczenie

Loguj się Loguj się  
Idź do góry

Wspólna podróż na święta!

Miasto wyjazdu:
Miasto docelowe:
Data wyjazdu:
Pokaż wszystkie połączenia

Ostatnio otrzymali prezenty

Prezent dla Roksana Roksana Prezent dla Roksana Roksana
Prezent dla Damian Nowak Prezent dla Damian Nowak
Prezent dla J. K. Prezent dla J. K.
Polki w Szwecji często szukają dobrego ginekologa. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wizysta u polskiego lekarza. My polecamy dobrego ginekologa w Płocku
Ostatnia wiadomość: 6 minut temu
  • ronstadregg : [b]iwc 3717[/b] [b]iwc 3717[/b] iwc top guniwciwc Iwc Da Vinci 1 : 1 replica orologio automatico quadrante bianco ( SEa6jO7s ) Prezzo Speciale : 285,59 dollari - €221.34 : orologi IWC replica, iwcwatch.top language:                                  &n
  • ronstadregg : [b]pandora jewelry wholesale[/b] [b]pandora jewelry cheap[/b] pandora sale |
  • ronstadregg : [b]la replica di orologi di alta qualità[/b] [b]orologio finto[/b] replica orologi
  • nicodemumil : [b]pens[/b] [b]mont blanc pens[/b] montblanc fountain | montblanc pen | mont blanc Montblanc Rollerball Pen 08576 Meisterstuck Doue Signum [9291] - $122.00 : Professional montblanc pen stores, ipens.top US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories Montblanc Pen Montblanc Boheme Montblanc Meisterstuck   |_ Montblanc Ballpoint Pen  &n
  • nicodemumil : [b]swiss replica watches aaa+[/b] [b]swiss replica watches[/b] watches watches swiss Mechanical movement replica watches Pre Watches : Zen Cart!, The Art of E-commerce language:                                         &n
  • nicodemumil : [b]Relojes Patek Philippe[/b] [b]Patek philippe nautilus réplica[/b] Relojes Patek Philippe
  • nicodemumil : [b]Relojes Patek Philippe[/b] [b]Patek philippe nautilus réplica[/b] Relojes Patek Philippe réplicas de relojes Patek Philippe Relojes Patek Philippe Replica Patek Philippe 7071R-010 - Oro Rosa - Complicaciones de las señoras - €277.14 : réplicas de relojes Patek Philippe , nautiluspatekphilippe.top US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Pro
  • nicodemumil : [b]Jacket para la venta[/b] [b]Chaqueta de hombre para el descuento[/b] Canadá kensington parkachaquetas de ganso de Canadáventa ganso de Canadá Venta barata de las mujeres del ganso de Canadá Toronto Outlet Online - 50% OFF US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Productos Mujeres Canadá Goose Canada Goose Chilliwack Parka Canada Goose Expedición P
  • nicodemumil : [b]liquidación Patek Philippe[/b] [b]barato TAG Heuer relojes en línea[/b] omega réplica réplicas de relojes relojes falsos Patek Philippe relojes US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Productos A. Lange&Söhne Relojes Chopard Audemars Piguet Relojes Franck Muller reloj Patek Philippe relojes Colección Aquanaut Colección Aquanaut LUCE Colección C
  • nicodemumil : [b]Michael Kors poser outlet[/b] [b]michael kors outlet butikk[/b] Michael Kors skulder vesker online | Michael Kors skulder vesker online | Michael Kors skulder vesker outlet Hamilton US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Kategorier Crossbody Cynthia Dillon Fulton Hamilton Lommebøker Nye Produkter ransler Skulderveske Totes verdi Spree

Musisz być zalogowany by pisać!

Nowe Grupy

default logoWypad na Weekend w doborowym składzie
(Otwarta dla wszystkich)
Kosmetyka i uroda... logoKosmetyka i uroda...
(Otwarta dla wszystkich)
Muzyka Disco-Polo Live oraz Dance logoMuzyka Disco-Polo Live oraz Dance
(Otwarta dla wszystkich)
Wegetarianie logoWegetarianie
(Otwarta dla wszystkich)
bilery autobusowe Polska Szwecja

Wydarzenia

PonWtoŚroCzwPiąSobNie

1
2
3
4